Santuokos nutraukimas

Kaina nuo 100 Eur

Itin žema kaina.

Viską sutvarkysime už Jus

Už Jus gausime visas reikalingas pažymas

Nesvarbi buvimo vieta

Dokumentus paruošime jei esate Lietuvoje ar užsienyje

Greitai ir paprastai nutraukite santuoką

Skambinkite, pildykite užklausą, rašykite elektroniniu paštu ir mes būtinai Jums padėsime. Santuokos nutraukimas tik nuo 100 EUR.

Nesvarbu kur Jūs gyvenate, Lietuvoje ar užsienyje, mes Jums greitai, kokybiškai, profesionaliai padėsime nutraukti santuoką, prisiteisti išlaikymą vaikams (alimentus), be jokio papildomo mokesčio UŽ JUS GAUSIME VISAS REIKALINGAS PAŽYMAS.

Santuokos nutraukimas bendru sutarimu – vienas iš greičiausių, paprasčiausių ir pigiausių būdų nutraukti santuoką, kai abu sutuoktiniai to nori bendru sutarimu. Mes reikalingus dokumentus paruošiame per 1 dieną, gauname už Jus visas reikalingas pažymas. Patys pateikiame teismui pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu ir santuokos nutraukimo teisinių pasekmių sutartį. Perdavus pareiškimą apylinkės teismui, teismas santuoką nutraukia per 30 dienų.

Be to, JUMS NET NEREIKĖS DALYVAUTI TEISMO POSĖDŽIUOSE, kadangi mūsų prašymu teismas vyks rašytinio proceso tvarka, kai šalių dalyvavimas yra neprivalomas. Jeigu šalių dalyvavimas teisme yra būtinas, tai Jus teisme galės atstovauti advokatas. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Santuokos nutraukimas dėl vieno iš sutuoktinių kaltės arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės vyksta vieno iš sutuoktinio prašymu. Toks skyrybų procesas yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis, kadangi priešinga proceso šalis paprastai prieštarauja ir neigia savo kaltę dėl santuokos nutraukimo. Nutraukiant santuoką minėtu pagrindu, mes turime ilgametę patirtį ruošiant ieškinius, atsiliepimus, rašytinius paaiškinimus ir kitus, su šiuo procesu susijusius, dokumentus. Taip pat atstovaujame ir teismo posėdžiuose.

Klientus santuokos nutraukimo klausimais konsultuojame žodžiu, telefonu, asmeniškai susitikus kontoroje ir raštu, elektroniniu paštu. Kadangi šioje srityje turime sukaupę nemažą teisinę patirtį, savo klientams patariame tinkamiausią ir paprasčiausią būdą nutraukti santuoką.

Jūsų patogumui – pigus ir patogus santuokos nutraukimo dokumentų paruošimas teismui internetu. Dėl santuokos nutraukimo NEREIKĖS NET ATVYKTI PAS MUS Į KONTORĄ. 

Nemokama konsultacija

Puslapis apsaugotas naudojant Google reCAPTCHA
Privatumo politika ir
Paslaugų sąlygos.